Platformlar

Kablo TV ile nasıl izlerim?

Altın Sinema Paketi’ne ya da Vizioon Sinema Paketi abone olarak, SinemaTV kanallarını izleyebilirsin. Kablo TV Altın Sinema Paketi ya da Vizioon Sinema Paketi abonesiysen, SinemaHemen servisinden de ücretsiz olarak yararlanabilirsin. SinemaHemen içeriklerini web’den ve istediğim cihazdan izlemek istiyorum dersen, KabloWebTV’ye ücretsiz olarak abone olman yeterli. Kabloweb uygulamasını indirip kullanıcı adın ve şifrenle SinemaHemen servisine erişebilirsin.

www.turksatkablo.com.tr
0 850 804 44 44

Turkcell TV ile nasıl izlerim?

TV+ Giriş Paketi veya Aile Paketi abonesiysen, televizyonundan SinemaTV kanallarını izleyebilir, SinemaHemen servisinden de ücretsiz olarak yararlanabilirsin. SinemaTV kanallarını ve SinemaHemen filmlerini webden veya istediğin cihazdan izlemek istersen TV+ Full Paket veya Premium Paket abonesi olman yeterli.

www.turkcelltv.com.tr
0 532 757 22 22

Tivibu ile nasıl izlerim?

Tivibu Sinema Paketi veya Süper Paket abonesiysen, SinemaTV kanallarını izleyebilir, SinemaHemen servisinden de ücretsiz olarak yararlanabilirsin. SinemaTV kanallarını ve SinemaHemen filmlerini webden veya istediğin cihazdan izlemek için Tivibu Go Sinema Paketi ve Süper Paket abonesi olman yeterli.

www.tivibu.com.tr
444 0 375